Автомобільні перевезення

Одна з універсальних та затребуваних послуг будь-якої транспортної компанії

Компанія «ЛУКРО» здійснює доставку вантажів автотранспортом по території України.

Що таке автомобільні перевезення контейнерів?

Популярний напрям в компанії «ЛУКРО» – автомобільні контейнерні перевезення по Україні. Для цього використовуються спеціально обладнані транспортні засоби. Вони дозволяють транспортувати різні вантажі та не використовують при цьому додаткові вантажно-розвантажувальні функції і площі. За технологією буде всього одне завантаження товару в контейнер і вивантаження з нього.

Автомобільні контейнери для перевезення по країні поділяють на 2 типи:

 • стандартні (універсальні) – застосовуються для стандартних видів контейнерів та загальних вантажів.
 • перевезення спеціалізованим транспортом – призначені для вантажу, який вимагає індивідуальних умов транспортування (негабаритні, великовагові вантажі).

Переваги автомобільних перевезень

 • Оперативність і рентабельність.

  Індивідуальне складання маршруту з урахуванням якості доріг в Україні, оптимально обраний автотранспорт скорочують терміни прибування вантажу і значно знижують вартість послуги. Припустимо, в порівнянні з доставкою залізничним транспортом. Крім цього, скорочується час на вантажно-розвантажувальні роботи.

 • Зручна логістика

  Доставка цим способом можлива в невеликі віддалені населені пункти, де немає морських портів та залізничних станцій.

 • Контроль доставки.

  У більшості випадків автотранспорт обладнаний зв'язком GPS модулів. Наша компанія в режимі реального часу може спостерігати за пересуванням вантажу, а водій протягом усього маршруту підтримує зв'язок з оператором.

 • Універсальність

  Автомобілі-контейнеровози можуть приймати до навантаження і різні спеціальні контейнери (рефрижератори, опен-топи, танк-контейнери, флет реки)

 • Безпека

  Вантаж доставляється в цінності й цілісності, незалежно від умов погоди і сезонних умов. Приладдя для вантажоперевезень оснащені міцним металевим корпусом. Одержувачу доставляють контейнер з пломбами, під якими його прийняли до перевезення в порту відправлення. На всій ділянці шляху ніхто не має доступу до вантажу. Така система допомагає запобігти розкраданню та псуванню.

ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ

Наші фахівці організовують повну логістичну схему доставки:

 • Аналіз і визначення грамотної ланцюжка маршруту

 • Вибір транспортного засобу

 • Повний документальний супровід та видання необхідних документів. Оформленні накладної CMR-ТТН.

Вас цікавить вартість послуги?

Компанія «ЛУКРО» - лідер логістичної галузі із величезним досвідом та надійною партнерською мережею. Ми надаємо широкий комплекс логістичних послуг: морські та залізничні перевезення.