Перевезення у флексітанках

Транспортування наливних вантажів - харчових продуктів, нафтопродуктів, рідкої хімії.

Ми пропонуємо нашим клієнтам ми пропонуємо оптимальні логістичні рішення по транспортуванню вантажів в спеціальних ємностях.

Що таке флексітанк?

Флексітанк – спеціальне вкладне обладнання для перевезення наливних вантажів -безпечних рідин, як харчового, так і технічного призначень. Воно являє собою герметичну гнучку тару – багатошаровий мішок, який складається з харчового поліетилену. Ємність оснащена зливо-наливною арматурою для завантаження і вивантаження наливного вантажу. Обсяг – 19-27 тис. літрів.

Найчастіше за допомогою флексітанків виконується експорт соняшникової олії з України. Вони – гідна альтернатива цистернам, бочкам, танк-контейнерам.

Флексітанк транспортується в стандартному морському контейнері, який дозволяє комбінувати високу вантажомісткість продукту. Морське транспортування є найбільш вигідним. Однак можливе використання автомобільного і залізничного транспорту.

Перевага перевезення у флексітанках

 • Ергономічність.

  Використовується вся корисна внутрішня площа контейнера. Таким чином, підвищується обсяг вантажоперевезення.

 • Одноразовість

  Тара використовується один раз. Це дозволяє скоротити витрати на очищення та повернення. Після використання виріб утилізується або переробляється

 • Екологічність

  Перевезення флексітанками не впливатиме на якість товару. За умов тривалого транспортування або зміни температури оболонка, виконана з інертного матеріалу, не взаємодіє із вмістом.

 • Безпека

  Устаткування герметичне, тому рідина, яку перевозять, надійно захищена від забруднень. Зовнішній шар максимально стійкий до пошкоджень.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ LUKRO?

Перевезення соняшникової олії на експорт користується попитом серед клієнтів. Ми пропонуємо оптимальні логістичні рішення по транспортуванню вантажів у флексітанках.