Митно-брокерські послуги

Затребуваний сервіс, пов'язаний з імпортно-експортними операціями.

Компанія LUKRO надає професійні брокерські послуги у всіх портах України.

Що таке митне оформлення?

Придбані за кордоном товари і транспортні засоби можуть перебувати у вільному обігу в Україні тільки після митного оформлення (митне очищення або декларування). Під цим терміном мається на увазі комплекс робіт, необхідних для законного переміщення вантажів через кордон, незалежно від способу транспортування. Всі операції регулюються митним кодексом України.

Наші митні брокери працюють з усіма видами вантажів: від автомобільних транспортних засобів до товарів народного споживання. Для кожного з них оформляється індивідуальний пакет документів.

Послуги митного оформлення включають:

 • допомога в оформленні необхідного переліку документів для супроводу товару (коносамент, комерційний інвойс, пакувальний лист тощо), підбір митних кодів
 • отримання документів для митного оформлення вантажу
 • митне оформлення вантажу та передача вантажовласнику

Послуги брокера з розмитнення авто

Всі автомобілі, які потрапляють в Україну з-за кордону (Європи, США, Азії), підлягають процедурі імпортного митного оформлення. Професійний митний брокер знайде і швидко реалізує найвигіднішу схему оформлення авто. Весь комплекс послуг буде організований в найкоротші терміни з кращою ціновою пропозицією на ринку.

Митне оформлення авто включає:

 • підготовка пакета документів;
 • остаточний розрахунок ціни всіх платежів;
 • оформлення митної декларації та видача авто клієнту.

Характеристика митного оформлення вантажів

 • Комфорт клієнта

  Ми беремо на себе всю бюрократію. Позбавляємо клієнта від втрати часу, грошових коштів та інших наслідків, що випливають.

 • Чесність і порядність

  Це наше кредо. Ми ставимо реальні цілі і завжди їх виконуємо.

 • Конкурентна ціна

  Ми доводимо: можна отримати високо компетентні послуги за доступною ціною.

 • Безпека автомобіля

  Одна з переваг роботи нашої компанії - персонал здійснює контроль безпеки автомобіля на кожному етапі роботи.

Митне оформлення вантажів,

що вимагають температурного режиму

Окремим напрямом нашої компанії є митне оформлення харчових продуктів, що вимагають температурного режиму. Ця процедура повинна виконуватися оперативно, тому що більшість таких груп товарів відносяться до швидкопсувних вантажів. У процесі митного оформлення цього типу вантажу важливо безпомилково виконати їх класифікацію. У кожного товару є свої нюанси митного оформлення. Швидка і вигідна процедура митного очищення можлива тільки в разі професійного і уважного підходу митного брокера до своєї роботи. Відмінною рисою робіт з цим вантажем є процедура проходження різних видів контролю (фітосанітарний контроль, ветеринарний контроль).

Ціна митного оформлення

Компанія LUKRO надає широкий спектр послуг, з поглибленою спеціалізацією в контейнерних перевезеннях. Сьогодні морські контейнерні перевезення займають перше місце по затребуваності у наших клієнтів.

Якщо ви шукайте компетентні брокерські послуги в Одесі та інших містах України, компанія LUKRO допоможе! Ми гарантуємо вирішення найскладніших завдань. Довірте найцінніше професіоналам!