Експедирування

Важлива складова успішних міжнародних вантажних перевезень.

Для компанії «ЛУКРО» експедиторські послуги - пріоритетний напрям діяльності.

Що таке експедирування?

Експедирування вантажу – комплексна послуга по організації процесу транспортування товару. Головне завдання – забезпечення безперервної, безпечної і максимально швидкої доставки від виробника до клієнта або в певну кінцеву точку.

Замовник укладає контракт із компанією-експедитором. Після цього вона стає повноважним представником, який діє в рамках інтересів свого клієнта. Експедитор відповідає за складування вантажів, готує їх до відправки, організовує вантажно-розвантажувальні роботи, регулює оптимізацію в дорозі.

Найбільш затребувана послуга внутрішньопортового експедування, яка є невід’ємним етапом будь-якого морського перевезення вантажів. Вона має відношення до внутрішньопортових дій з вантажем і являє собою: роботу з документами, агентами морських ліній, портовими терміналами, контролюючими та митними органами.

УСЛУГИ ПО ВНУТРИПОРТОВОМУ ЭКСПЕДИРОВАНИЮ

Додаткові послуги транспортної експедиції:

 • Професійна консультація та розробка оптимального і найбільш вигідного маршруту руху транспортного засобу;
 • Підготування необхідної документації, в тому числі страхування товару;
 • Розрахунок термінів доставки.

Порядок оформлення експедиторських документів:

 • Митне оформлення

  При перетині українського кордону товари підлягають тарифному і нетарифному регулюванню. Тарифне регулювання являє собою сплату митних платежів при оформленні на митниці. Нетарифне - відповідність необхідних документів для перевезення товару;

 • Декларування

  Вантаж повинен бути задекларований. Представник компанії відбирає товар для проведення експертиз. Декларування включає виконання лабораторних досліджень і отримання сертифікатів про проходження фітосанітарного, ветеринарного, санітарно-епідеміологічного контролів;

 • Оформлення довідок

  Оформлення довідок, що підтверджують стандарти якості товару; дозвіл на вивезення вмісту контейнерів з порту

 • Отримання дозволу

  Дозвіл на вивезення вмісту контейнерів з порту.

ЗАПИТ СТАВКИ

Вартість експедирування вантажу залежить від багатьох факторів. Наші менеджери завжди готові проконсультувати вас. Довірте професіоналам найцінніше!